Redakční systém MyCMS

Jednoduchý redakční systém určený pro správu webového obsahu. Vznikl jako dlouhodobá maturitní práce na SPŠ a VOŠ Písek.

Systém disponuje administrací stránek, článků, fotogalerií. Systém umoňuje registrovat další uživatele a přiřazovat jim přístupová práva k jednotlivým částem administrace.

POZOR: vývoj systému je ukončen, systém může obsahovat bezpečnostní chyby, které nebudou opraveny!

Verze systému

Jednotlivé verze opravují nalezené chyby a částečně doplňují funkcionalitu. Od verze 1.2 je dostupná tzv. pack verze, která se sama rozbalí na serveru, není tedy potřeba nahrávat na server velké množství souborů.

Pro přechod mezi jednotlivými verzemi je potřeba využít převodní patch. Návod na použítí konkrétního patche je součástí patche v souboru readme.txt. Převod je vždy nutné provádět postupně, tedy z verze 1.0 na 1.1 a až poté na 1.2 atd.

Verze 1.4 - oprava bezpečnostních chyb

Verze 1.3 - správce souborů včetně možnosti uploadu souborů, fulltextové vyhledávání v článcích, doplnění možnosti změny systémových textů, oprava bezpečnostních chyb

Verze 1.2 - aktualizace knihovny jQuery, změna knihovny pro lightbox, doplnění funkcionality pro čištění databáze, zálohování a obnovu systému, oprava chyb

Verze 1.1 - oprava nalezených bezpečnostních chyb a nefungujících prvků administrace

Verze 1.0 - základní verze systému obsahující většinu funkcionality

Potřebujete nové webové stránky nebo náročnější webovou aplikaci?
Navrhnu Vám řešení šité na míru.

Kontaktujte mě