O mně

Josef Burger

Jmenuji se Josef Burger a pocházím z jižních Čech. Už jako dítě jsem se zajímal o počítače a internet, v dnešní době pracuji jako vývojář a nezávislý konzultant na volné noze. 

Specializuji se především na vývoj moderních webových aplikací a tvorbu webových stránek. Mým cílem je každému nabídnout řešení šité na míru tak, aby byly splněny i ty nejmenší detaily, které požadujete. Ke každé spolupráci přistupuji tak, jako by to byl můj vlastní projekt. 

Mnoho svých zkušeností jsem nabyl převážně vývojem vlastních projektů. Následně jsem začal úzce spolupracovat se svými klienty, a protože se internetové prostředí rychle mění, je důležité s tímto trendem držet krok, takže čerpám veliké množství zkušeností průběžně dle aktuálních potřeb moderních technologií a snažím se být ideálně krok napřed a přicházet s novými nápady. Všechny tyto nabyté zkušenosti využívám při své práci na denní bázi.

Zaměřuji se na přehlednost a použitelnost své práce, poradím či navrhnu zajímavé řešení k Vaší spokojenosti.

Rád Vám pomohu s vývojem a správou vašich projektů, vytvořím moderní poutavé webové stránky či e-shop nebo Vám poskytnu poradenství v oblasti online prezentace případně IT. 

Jaké technologie využívám?

Java - 7 let (zkušenosti s frameworky Apache Wicket, Apache Turbine, PlayFramework, …)
PHP - 11 let
MySQL - 10 let (MySQL/MariaDB)
Java Script - 11 let (zkušenosti s frameworky jQuery, Twitter Bootstrap, Foundation)
HTML/CSS - 12 let (včetně HTML 5 a CSS 3)
Mobilní aplikace Android & iOS (Java, Swift, Apache Cordova)

Je něco, co by Vás ještě zajímalo?
Rád odpovím na Vaše otázky.

Kontaktujte mě